Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

IX Ogólnopolski Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”

Utworzono dnia 18.06.2020

"Wiara i rozum są jak dwa skrzydła, na których duch ludzki unosi się ku kontemplacji prawdy. Sam Bóg zaszczepił w ludzkim sercu pragnienie poznania prawdy, którego ostatecznym celem jest poznanie Jego samego, aby człowiek — poznając Go i miłując — mógł dotrzeć także do pełnej prawdy o sobie."

 

W tym roku, zainspirowani słowami św. Jana Pawła II, festiwal przeżywać będziemy pod hasłem „WIARA I ROZUM”. Na prace konkursowe - w siedmiu kategoriach: teatr, taniec, muzyka, rękodzieło, plastyka (rysunek i malarstwo), fotografia i twórczość literacka - czekamy do 16 października 2020 roku.

Wcześniejsze doświadczenia pokazały, że fART to bardzo cenny i owocny czas zarówno dla uczestników jak i dla organizatorów. Festiwal promuje twórczość osób niepełnosprawnych, ukazuje szerszej publiczności ich możliwości, promując talenty i wszelkie formy artystyczne jako rodzaje terapii przez sztukę. Zachęcamy do udziału w dziewiątej edycji festiwalu, aby przekonać się jak można kruszyć bariery i tworzyć klimat wzajemnej akceptacji i zrozumienia.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom, życzymy wspaniałego i kreatywnego czasu przygotowań. Już trzymamy kciuki i czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

Szczegółowe informacje można znaleźć też na stronach:

ZAŁĄCZNIKI:

Formularz zgłoszeniowy

Utworzono dnia 18.06.2020, 14:16

Regulamin

Utworzono dnia 18.06.2020, 14:13