Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie
w Łęcznej

ul. Staszica 9, 21-010 Łęczna

 

Pracownicy

Dział finansowo księgowy:

Główny księgowy - mgr Marta Tomczak tel. 81 53 15 380
e-mail:
m.tomczak@pcprleczna.pl
Księgowa - mgr Katarzyna Gruszecka tel. 81 53 15 377
e-mail:
k.gruszecka@pcprleczna.pl

Księgowa - Joanna Kasiborska tel. 81 53 15 377
e-mail:
j.kasiborska@pcprleczna.pl

Zespół administracyjno - pomocniczy:

Sekretariat - Referent administracyjno - biurowy - Małgorzata Wiśniewska tel. 81 53 15 384
e-mail:
m.wisniewska@pcprleczna.pl
Referent ds. kadrowych - mgr Kornelia Bartoch tel. 81 53 15 382
e-mail:
k.bartoch@pcprleczna.pl

Zespół ds. rehabilitacji osób niepełnosprawnych:

Referent ds. rehabilitacji społecznej - mgr Anna Kłoda tel. 81 53 15 366
e-mail:
a.kloda@pcprleczna.pl
Referent ds. rehabilitacji społecznej i zawodowej - mgr Agnieszka Zakościelna tel. 81 53 15 366
e-mail:
a.zakoscielna@pcprleczna.pl
Pomoc administracyjna – Katarzyna Łowicka-Król tel. 81 53 15 366
e-mail: k.lowicka-krol@pcprleczna.pl

 

Dział opieki nad dzieckiem i rodziną:

Inspektor ds. świadczeń - mgr Agnieszka Słoboda   tel. 81 53 15 379 e-mail: a.sloboda@pcprleczna.pl
Inspektor ds. świadczeń - Katarzyna Kędzierska tel. 81 53 15 377 e-mail: k.kedzierska@pcprleczna.pl
Starszy pracownik socjalny - mgr Barbara Tryk tel. 81 53 15 376 e-mail: b.tryk@pcprleczna.pl
Pracownik socjalny - mgr Dagmara Czyżyk-Bicka tel. 81 53 15 379 e-mail: d.czyzyk.bicka@pcprleczna.pl
Psycholog - mgr Katarzyna Libera tel. 81 53 15 367 e-mail: k.libera@pcprleczna.pl

Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej:

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej - mgr Wioletta Gołębiowska tel. 81 53 15 372
e-mail:
w.golebiowska@pcprleczna.pl
Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej – mgr Natalia Siwko tel. 81 53 15 372
e-mail:
n.siwko@pcprleczna.pl
Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej - mgr Anna Budzyńska tel. 81 53 15 372
e-mail:
a.budzynska@pcprleczna.pl

Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej - mgr Monika Taracha tel. 81 53 15 379
e-mail:
m.taracha@pcprleczna.pl

 


Pedagog - mgr Iwona Wiśniewska tel. 81 53 15 378 e-mail: i.wisniewska@pcprleczna.pl
Adwokat - Olga Chabros tel. 81 53 15 381 e-mail: prawnicy@pcprleczna.pl

Zespół ds. Projektów i Programów Zewnętrznych:

Dyspozytor - Sylwia Blacha, tel. 795 003 827
e-mail: doortodoor@powiatleczynski.pl

Asystent osób z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności - Aneta Skoczylas

Stanowisko ds. mobilności:

Kierowca - Piotr Flis
Kierowca - Piotr Grygiel

 

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 5685
Utworzono dnia: 18.02.2020

Historia publikacji

  • 11.07.2024 12:49, itserwis
    Edycja strony: Pracownicy
  • 09.04.2024 21:39, itserwis
    Edycja strony: Pracownicy
  • 09.01.2024 13:18, itserwis
    Edycja strony: Pracownicy