Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

WRMR III - zawarcie umów

Utworzono dnia 02.09.2021

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej informuje, iż w ramach realizacji w 2021r. „Programu wyrównywania różnic między regionami III” Powiat Łęczyński zawarł cztery umowy z Projektodawcami:

1)      Gminą Ludwin na dofinansowanie w ramach obszaru B remontu pomieszczeń higieniczno-sanitarnych wraz z przystosowaniem do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz wymianą terakoty w przestrzeni komunikacji, montaż tablicy informacyjnej.

2)      Gminą Cyców na dofinansowanie w ramach obszaru D zakupu nowego 9-osobowego mikrobusu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych wraz z windą do transportu osoby na wózku inwalidzkim.

3)      Gminą Łęczna na dofinansowanie w ramach obszaru D częściowego dofinansowania zakupu samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Łęcznej.

4)      Polskim Stowarzyszeniem na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło Łęcznej na dofinansowanie w ramach obszaru F modernizacji infrastruktury Warsztatu Terapii Zajęciowej w Janowicy.

 

Łączna kwota podpisanych z Państwowym Funduszem Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych umów na realizację „Programu wyrównywania różnic między regionami III” wynosi 347 298,47 zł.