Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Składanie wniosków on-line

Utworzono dnia 29.12.2022

Przypominamy i zachęcamy wszystkie osoby z niepełnosprawnościami zamieszkujące Powiat Łęczyński, które posiadają podpis elektroniczny / Profil Zaufany lub udzielą pełnomocnictwa w zwykłej formie pisemnej innej osobie, do składania wniosków na turnusy rehabilitacyjne oraz inne zadania z zakresu rehabilitacji społecznej oraz zawodowej drogą elektroniczną.

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych umożliwił składanie wniosków za pośrednictwem portalu https://sow.pfron.org.pl, Systemu Obsługi Wsparcia (SOW), dzięki któremu wnioski  można złożyć bez wychodzenia z domu.

Wykorzystując darmowy System SOW (sow.pfron.org.pl) można złożyć elektroniczny wniosek również w dzień wolny od pracy, podczas gdy wnioski papierowe są przyjmowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w dni robocze, w godzinach pracy Urzędu.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.pfron.org.pl

Informujemy, iż nabór wniosków prowadzony będzie w formie elektronicznej od 01.01.2023 r., w systemie przygotowanym przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - SOW (System Obsługi Wsparcia) https://sow.pfron.org.pl oraz w formie papierowej od 02.01.2023 r. w Siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej, ul. Staszica 9, 21-010 Łęczna.