Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Opieka wytchnieniowa – edycja 2020

Utworzono dnia 23.03.2020

Zaproszenie do udziału w Programie „Opieka wytchnieniowa – edycja 2020”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej rozważa możliwość przystąpienia w roku 2020 do Programu „Opieka wytchnieniowa – edycja 2020”, finansowanego ze środków Solidarnościowego Funduszu Wsparcia Osób Niepełnosprawnych.

Program zakłada m.in. wsparcie w formie specjalistycznego poradnictwa (psychologicznego lub terapeutycznego), w zakresie nauki pielęgnacji/rehabilitacji/dietetyki dla członków rodzin lub opiekunów sprawujących bezpośrednią opiekę nad dziećmi z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz nad osobami ze znacznym stopniem niepełnosprawności/osobami z orzeczeniami równoważnymi.

Mając na względzie powyższe zwracamy się do osób zainteresowanych tą formą wsparcia o zgłaszanie takiej potrzeby w terminie do 27 marca 2020 roku w Zespole ds. Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej, pod numerem telefonu 81 53 15 366.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów: 81 53 15 366.

Zebrane informacje posłużą do ustalenia zapotrzebowania na tego typu usługę i aplikowanie o środki finansowe na realizację Programu „Opieka wytchnieniowa”.