Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

"Gwiazdy Wyobraźni"

Utworzono dnia 23.12.2021

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej zachęca do udziału w projekcie „Gwiazdy Wyobraźni”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Autorów ZAIKS.

 „Gwiazdy Wyobraźni” to BEZPŁATNE warsztaty wokalne skierowane do dzieci i młodzieży wychowujących się w pieczy zastępczej, w przedziale wiekowym 12-18 lat. Projekt daje młodym, zdolnym ludziom realną szansę zaistnienia na scenie w pełni profesjonalnej odsłonie.

Przez tydzień (20 – 27 lutego 2022r.), dwadzieścioro uczestników wyłonionych z otwartych zgłoszeń, będzie szkolić głosy w Krynicy Zdroju pod czujnym okiem profesjonalnych instruktorów, a także nabywać wiedzę w zakresie ruchu scenicznego i nagrań studyjnych.

Trwająca tydzień muzyczną przygodę zwieńczą dwa niezwykłe koncerty na wielkich scenach, a młodym uzdolnionym wokalistom towarzyszyć będzie orkiestra oraz gość specjalny – Sarsa.

 

Co trzeba zrobić?

Wystarczy:

Nagrać video z nagraniem wokalnym dowolnej piosenki SARSY

Wejść na stronę: https://gwiazdywyobrazni.pl, wypełnić formularz i przesłać go wraz z wymaganymi dokumentami oraz nagraniem.

 

Formularz zgłoszeniowy należy nadesłać do 10 stycznia 2022 r.

Zgłoszenia nadesłane po tym terminie nie będą rozpatrywane.

 

Szczegóły i regulamin uczestnictwa w projekcie „Gwiazdy Wyobraźni” dostępne są na stronie internatowej pod wyżej wskazanym adresem.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału