Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Fundacja Avalon

Utworzono dnia 01.12.2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej informuje, iż Fundacja Avalon prowadzi bezpłatną rehabilitację dla osób z niepełnosprawnością w ramach projektu „Aktywność kluczem do niezależności”. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Fundację w zajęciach można wziąć udział online lub stacjonarnie. Projekt jest współfinansowany ze środków PFRON. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.aktywni.fundacjaavalon.pl. Chęć udziału w projekcie można zgłosić telefonicznie pod nr. 796 324 328, 531 786 660 lub mailowo: fundacja@fundacjaavalon.pl.

                                                                                       

Terapia w ramach realizowanego przez Fundację Avalon projektu „Aktywność kluczem do niezależności” jest kompleksowa, dostępna online i bezpłatna. W projekcie oferowane są zajęcia indywidualne, takie jak: aktywna rehabilitacja, wsparcie psychologa czy zajęcia logopedą.

Dodatkowo organizowane są zajęcia grupowe - m.in.: cross trening, nordic walking, zumba, samoobrona, techniki relaksacyjno-oddechowe.

Wszystkie zajęcia są dostosowane przez specjalistów Avalon Active, tak by przynosiły jak najlepsze efekty dla pacjentów, którzy zdecydują się na uczestnictwo online. Łączymy się za pomocą aplikacji Zoom – wystarczy kliknąć w link otrzymany od nas w mailu po rejestracji na zajęcia. 

Do udziału w projekcie zaproszone są osoby od 16 rż., posiadające orzeczenie o niepełnosprawności ruchowej lub neurologicznej, stopień umiarkowany lub znaczny.

 

Więcej informacji:  http://aktywni.fundacjaavalon.pl/

 

ZAŁĄCZNIKI:

Bezpłatna aktywna rehabilitacja ONLINE

Utworzono dnia 01.12.2020, 17:35